מצפה רמון

קצת על מצפה רמון :

מצפה רמון שוכנת במרכז הר הנגב על שפת מכתש רמון, כ-80 ק”מ דרומית לבאר שבע וכ-150 ק”מ צפונית לאילת. היא הוקמה בשנת 1956, כמחנה עבודה לפועלים שסללו את הדרך לאילת, והפכה ליישוב קבע.

מצפה רמון שוכנת על שפתו של מכתש רמון – המכתש הטבעי הגדול ביותר בעולם. הנוף הנשקף ממנה הפך אותה למרכז תיירות וחוויה מדברית. ביישוב שוכן מרכז מבקרים מכתש רמון[10], הצופה אל מכתש רמון. במרכז, שהיה בשיפוצים משנת 2010 ועד סוף שנת 2012, פועלים מרכז הדרכה וגן זואולוגי מדברי קטן בשם “חי רמון”, שבו תצוגה של כ-40 מיני בעלי-חיים מדבריים קטנים ובהם נחשים, לטאות, מכרסמים, קיפודים, דרבנים, עקרבים ועוד. מרכז המבקרים מפעיל גם את חניון בארות במכתש רמון ואת הגן הגאולוגי והגן הארכאולוגי. כמו כן משלב מרכז המבקרים את סיפור חייו של האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון לצד הסברים על תופעות הנוף והמכתש הגדול.

רמון אקסטרים מציעים טיולי שטח ולינה במצפה רמון

רמון אקסטרים הינה חברה גדולה במצפה רמון העוסקת מזה 10 שנים בפעילויות אקסטרים מגוונות באזור מכתש רמון ,מצפה רמון ,ים המלח, והערבה.

לחברה יש 3 רכבי ספארי מדברי חדשות ,כל רכב ספארי מכיל כ-42 מקומות ישיבה לטיול משותף דבר המעצים את החוויה .

כמו כן 4 ג’יפים המופעלים ע”י מדריכים ונהגים מקצועיים. ניתן לקבל את ההדרכה במס’ שפות כגון אנגלית,רוסית ועברית.

הנגב, הנו אחד מהמקומות היפים במדינת ישראל, אזור מדברי יפיפה ומלא באטרקציות שונות ומאתגרות.

לרמון אקסטרים ישנן אפשרויות של טיולי שטח רבים רבים ומגוונים באזור מצפה רמון : טיולי ג’יפים במסלולים שונים ומגוונים, טיולי אקסטרים הכוללים: טיפוס הרים, רכיבת אופניים וכו’

לקבלת מידע נוסף על מצפה רמון ועל טיולי שטח מיוחדים צרו עמנו קשר ותתחילו במסע!