טיולי ג'יפים בדרוםטיולי גיפים בדרום

טיולי ג'יפים בדרום – לאנשים שיודעים לעוף

כמה פעמים רציתם לעוף ושום דבר לא קרה?

כמה פעמים אמרו לך תן גז ולא הבנת על מה בדיוק מדובר ?

מכתש רמון הוא המכתש הסחיפה הכי גדול בעולם, אורכו של המכתש כ – ארבעים ק"מ, רוחבו המרבי כ – תשעה ק"מ ועומקו המרבי כ – שלוש מאות וחמישים מטר.

את כל זה נעשה בטיול ג'יפים במכתש רמון, ונעוף באמת.

לא סתם טיול, נתחיל במלון קלאב רמון, נאכל ארוחות בוקר, נצא בקבוצות של ארבעה אנשים בג'יפ לכיוון המכתש.

טיולי ג'יפים בדרום זו מסורת של שנים באזור, מסיבות טבע רבות נעשו בסוף טיול ג'יפים במצפה רמון והרבה אהבה ואדרנלין היו שם.

לנהוג בג'יפ או לעוף על הג'יפ מאפשר לכל אחד מאתנו לגעת בפעם הראשונה בפחד המשולב עם עוצמה והאדרנלין.

הג'יפ חזק ויציב מאפשר לנו להרגיש בטוח, בטוח מספיק כדיי לתת לרגל שלנו ללחוץ חזק על הגז ולחוות את המדבר, הרעידות בברכיים, הסלעים שצצים פתאום ומחכים לתפנית שלנו, והעצירות הפתאומיות כמתגלה לנו פלא של צבע במדבר.

מלון קלאב רמון מציע לנו טיולי ג'יפים בדרום, עם מיקוד בטיולי ג'יפים במצפה רמון דרך טיול ג'יפים במכתש רמון הכולל ארוחות בוקר וערב במדבר, מצפה כוכבים אדיר שאסור לפספס, וטבע חי ונושם עם אבק המדבר הקר.

טיול ג'יפים במצפה רמון יפגיש אותנו עם היעלים, ובסתיו נוכל להיות חלק מעונת החיזור שלהם, היעל מחבק את מטיילי הדרום וניתן להתקרב אליו ללא חשש.

טיולי ג'יפים במכתש רמון יאפשר לנו לחוות את המדבר על כל גווניו, החל מהזריחה שמאדימה את השמיים בריח האבק המדברי וכן בשקיעה הקרה שיורדת על הדרום.

מלון קלאב רמון מציע לנו טיולי ג'יפים במכתש רמון במבצעים למשפחות, לקבוצות וכמובן לזוגות כולל הפתעות נישואים במדבר הריק בג'יפ היחיד של הזוג המאוהב.

טיולי ג'יפים במצפה רמון לוקח אותך דרך המכתש לעולם אחר במדבר שלא ידעת.

לתיאום טיולי ג'יפים בדרום/ טיולי ג'יפים  במכתש רמון/ טיולי ג'יפים במצפה רמון

יש לפנות בטלפון:  08-6586107 או באימייל: cafejon10@gmail.com

ותזכרו טיולי ג'יפים בדרום – לאנשים שיודעים לעוף.

מחפשים טיול ג'יפים בדרום ? תנו לנו לספר לכם קצת על טיול הג'יפים החוויתי שלנו!

  • מתארחים במלון קלאב רמון במצפה רמון מלון ספא ויוצאים לטיולים באזור
  • מסלול מתאים לכל המשפחה “מצפה חג”
  • דרגת קושי קלה מתאים גם לרכבים פרטיים.

את הטיול נתחיל במצפה חגי הסמוך לצומת חלוקים. לבאים ברכבים פרטיים יש להחנות את רכבים בסוף המסלול בחניון הרועה נעלה למצפור חגי הצופה על שדה צין רמת עבדת רכס חתירה ונחל צין.

טיולי ג'יפים בדרום עם רכב ספארי מדברי 4X4 – היכונו לטיול בלתי נשכח!

חגי אבריאל איש שדה בוקר וממקימי קיבוץ משאבי שד הנו דמות מפתח בסיפור הקמת שדה בוקר המצפור לזכרו מנציח את סיפורו של הסגן הצעיר ששירת ביחידת מודיעין בפיקוד דרום בשנים 1950-1951 עם שחרורו הוא פונה להקמת גרעין לייסוד יישוב במדבר. קבוצת הצעירים עמה נמנה חגי ,מקימה במאי 1952 את שדה בוקר . נרד בשביל המסומן בירוק אל העיר האבודה-השם המסתורי “העיר האבודה” ניתן לאתר הקדום על ידי החופר והחוקר יהודה נבו. מדובר באתר גדול מן התקופה הביזנטית המאוחדת, והתקופה המוסלמית הקדומה בארץ ישראל (מאות שישית-שביעית לספירה) זהו יישוב קדום המשתרע על שטח נרחב, ועל פני כמה וכמה ערוצים מדבריים המעובדים בטרסות חקלאיות. האתר מכיל עשרות מבני אבן ושרידי התיישבות מרשימים ליד מבנה אבן הסמוך לשביל נפנה שמאלה מזרחה מהלך כ -50 מטרים, אל עבר מחשופי סלע גיר, עליהם שפע ציורי סלע, וכתב ערבי קדום ממחקר הכתובות שנמצאו באתר ותורגמו על ידי הפרופסור משה שרון נראה כי לפנינו אתר מיוחד של חברת נוודים,החיה בשולי החברה הנוצרית בתקופה הביזנטית מדובר בעובדי אלילים ,שעברו את תהליך ההתנצרות בנגב, ועם הכיבוש הערבי,אימצו פולחני,ועוסקות בבקשת סליחה ומחילה מאללה. מגוון השמות מצביע על אוכלוסייה ממקור שמי ערבי.

לקבלת מידע נוסף על טיולי ג'יפים בדרום התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם.