אטרקציות בדרום

אטרקציות בדרום – עובד!

שנים שאנשים אומרים בדרום יש משהו שאין בשום מקום, שנים שאנשים ממליצים לגעת אפילו רגע אחד בדרום, שנים שאנחנו שומעים ועדיין לא מגיעים – אטרקציות בדרום הארץ.

אטרקציות בדרום הארץ, זה לא אזור רגיל, למצוא את עצמך נוסע על רכב שטח 4X4 בריח של מדבר, במקום פתוח כאילו אין גבול או קו שיעצור אותך- זה אטרקציות בדרום.

לראות את קוביות הקש מתגלגלות להן בשדות ולדהור על סוסים לצד פרות, לעשות עצירות קפה מתוך פינג'ן – זה אטרקציות בדרום.

אטרקציות בדרום הארץ, זה לא רק אירוח בדואי, זה מלון קלאב רמון.

מלון קלאב רמון מציע אטרקציות בדרום הארץ לכל האנשים שמבינים מהי עוצמה, לכל האנשים שמבינים שלשבת על הרצפה ולהרגיש את רעד הסוסים הדוהרים זה – אטרקציות בדרום.

אטרקציות לזוגות בדרום – ישנה אגדה אולי נכונה, אולי זו רק שמועה, אבל אומרים שזוגות שהציעו נישואים בדרום החזיקו מעמד יותר מאחרים, שהרוגע והשקט שיש בדרום מביא עמו השראה על חיי הנישואים ויודע לשלב גם אהבה וגם תשוקה ותמיד תמיד לחבק את התחושה של הזוג וביחד.

אטרקציות בדרום לזוגות יכול לשלב הצעות נישואים מהפכניות, במדבר השקט עם חושך מופתי ובלוני תאורה עם מוסיקה שקטה שמקבלת עוצמה ברגע הנכון לפי דרישה . 

אז יש אטרקציות בדרום לזוגות, יש לנו קבוצות בכל גילאים שיכולות לעשות טיול עם מדריך מוסמך ממלון קלאב רמון, שייקח אתכם ויסביר לכל אורך הדרך מה קרה פה אז וגם היום כולל ארוחות במלון קלאב רמון.

יש לנו אטרקציות בדרום הארץ ליחידים או למשפחות, אם רוצים לעשות לאימא יום הולדת 60 ולהזמין את כל המשפחה לחגוג במאהל גדול עם ארוחה שהיא משתה ברמה גבוהה.

אטרקציות בדרום לכל מי שרוצה לגעת בשקט המדברי ולישון כמו תינוק, כי יש שלב שאנחנו מבינים, שאם אנחנו לא נעשה את הצעד הזה בשביל עצמנו, אף אחד לא ימשוך אותנו לאטרקציות בדרום הארץ.

לתיאום אטרקציות בדרום למשפחות/ אטרקציות בדרום לזוגות/ אטרקציות בדרום הארץ

יש לפנות בטלפון:  08-6586107 או באימייל: cafejon10@gmail.com

ותזכרו אטרקציות בדרום – עובד!