מסלולי טיול מכתש רמון

מסלולי טיול מכתש רמון – לידה מחדש

 

איך אפשר לתאר מסלולי טיול מכתש רמון?

כולנו זוכרים בתור ילדים מסלולי טיול מכתש רמון, זוכרים את החול שמילאנו בבקבוקים בכל מיני צבעים ואת תחושת המיסטיות על גבול הכישוף שהיה שם.

חול בצבעים מטורפים מתוך הטבע, זה בוודאי איזה כישוף מטורף שמישהו איפה שהוא עשה פעם מזמן ועכשיו נוצר בקע שגילה את הכל.

מכתש רמון אורכו כ 40 ק"מ נראה כמו קערה עצומה שנפתחה במדבר ומציעה נופים קסומים, גאולוגיה מרהיבה של בעלי חיים מאובנים וחולות צבעוניים.

מלון קלאב רמון מציע את שירותיו לאחר מסלולי טיול מכתש רמון להתפנק בחדרים כפריים ואף להזמין הדרכה עם מדריך מוסך ולנסות מסלולי טיול מכתש רמון ברמה אחרת לגמרי.

מסלולי טיול מכתש רמון הוא לא מסלול רציני אם לא עוברים בתצפית המכתש שבו אפשר לומר שזה המקום הכי רומנטי בדרום, לשבת מול נופים קדמוניים ולהישאב לתוך נוף מדברי קסום בשלל צבעים זו מזכרת מהסרטים.

איפה זה נמצא?

תצפית מכתש רמון נמצאת בפאתי מצפה רמון, ישנו שילוט מסודר וצריך להיכנס דרך כביש 40. ניתן להגיע בכוחות עצמכם או להגיע למלון קלאב רמון ומשם נצא בצורה סדירה עם מדריך ועם הסברים כמובן.

מסלולי טיול מכתש רמון אולי סוף סוף יגרמו לכם להכריע בשאלה הקבועה שדנים בה במלון קלאב רמון, איזה מכתש יותר גדול, מכתש רמון או המכתש הגדול.

כמו כן הדרכה יוצאת ממלון קלאב רמון והסבר מעמיק איך נוצר מכתש רמון ואיך נוצרים מכתשים בכלל, זו תופעת טבע מדהימה שכל פעם ששומעים עליה מחדש אינה נראית הגיונית.

מסלולי טיול מכתש רמון תמיד יוצאים בקבוצות או של משפחות או מאורגנות, ניתן ללון במלון קלאב רמון כולל ארוחות וכמובן סיורי לילה וצפייה בכוכבי המדבר שחולשים על כל השמים בצורה יוצאת דופן .

סיורים הוליסטים מספק מלון קלאב רמון וכמובן מסלולי טיול מכתש רמון בכל זמן שנדרש.

 

לתיאום מסלולי טיול מכתש רמון

יש לפנות בטלפון:  08-6586107 או באימייל: cafejon10@gmail.com

ותזכרו מסלולי טיול מכתש רמון – לידה מחדש